Khirma’nın 2015 sonbahar koleksiyonu, New York Moda Haftası boyunca egzotik hazinelerle

0 Comments

dolu, aksesuar tasarımcısı Khirma Eliazov’un sonbahar 2015 sunumuna katılma fırsatım oldu. Eliazov’un el çantası hattı Khirma New York, Python, Timsah ve Su Yılan gibi egzotik derilerde uzmanlaşmıştır. Showroom’a girerken, bu çekici koleksiyondan (elbette mümkün olan en iyi şekilde) bunalmıştım.

Khirma’nın el çantası estetiği lüks, kadınlık ve egzotik deriler sınıfı etrafında dönüyor. Bu sezon Khirma katman derileri ve renklerle oynamayı seçti ve sonuç çarpıcı. Renk paleti, Hunter Green ve nötr tonlardan Heather Gray ve Lavendar tonlarına kadar her şeyi içerir. Tasarımcı, celine kova çantası ve corina tote gibi imza silüetlerinden bazılarını içeriyordu, bu da lüks ama açılmış bir iş tote yaptı. Marka ayrıca, Céline kova çantasının küçük bir versiyonu, zarf bekletmenin yeni bir yorumu ve yeni bir Minaudière kutusu debriyajı da dahil olmak üzere yeni silüetler çıkardı.

Çantalar, çok daha fazla olmasa da, resimlerde olduğu gibi bizzat de zarif. Gözüm Python torbasına sürüklenmeye devam etti. Çok Coachella esque hissi var, ancak böyle bir kese için birden fazla kullanım (ve mazeret) bulacağınızı söylediğimde bana güveniyor. Kemer torbası, taşıma çantası ve hatta bir çapraz çanta olarak giyilebilir. (Bunu kendim denedim ve şüphesiz tüm bu farklı şekillerde çalıştı.) Geçmişte egzotik çantalarla ilgili sıkıntılarım olmasına rağmen, hala yardım edemem ama çok fazla kandıramıyorum Bu koleksiyondaki çantalar.

Bahar koleksiyonunu şimdi Saks aracılığıyla satın alabilirsiniz.

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *