Geçen hafta, ünlüler en iyi hayatlarını Chanel, Hermès ve Dior

0 Comments

ile çantalarla yaşadılar. Daha iyi brunching yapıyor olabilirsiniz. Moda seçimlerinizle çok daha fazla deney yapabilirsiniz. Hepimizin yanı sıra, yöntem daha fazla fotojenik olabileceğinizi anlıyoruz. En azından, tıpkı Blac Chyna gibi tüm en iyi arkadaşlarınızla bir Benihana’da sushi’de nousing olabilirsiniz. Bu iyi olmaz mıydı? Şu anda yaptığınız her şeye tercih edilmez mi? Ben buna inandım. Her neyse, ünlüler açıkçası #geçtiğimiz hafta #hareket ediyorlardı ve bunu yaparken muhteşem tasarımcı cüzdanlar getirdiler.

Alessandra ambrosio
Chanel geleneksel flep çantası
Alessandra Ambrosio, yakın zamanda parlak beyaz bir Chanel geleneksel flep ile Los Angeles’ta Gracias Madre’de öğle yemeğine gitti. Brezilya’daki Louis Vuitton Resort 2017 şovundan geri döndü ve sıcak bir dakika boyunca Uber şık Chloè/Versace/Tod’un çantalarından biraz mola veriyor gibi görünüyor.

Blac Chyna
Balenciaga Metal Edge City Bag
Balenciaga üzerinden 1.545 $
İşte Blac Chyna, iyi arkadaşlarla bazı suşi ve Benihana’da biraz Balenciaga’yı kapıyor. Kendinizi Kardashian franchise, Angela’da çalışmak için yöntemi! Tasarımcı cüzdanlarınızı uzun yıllar boyunca atmaya devam ediyoruz.

Jaclyn Smith
Hermès Kelly Bag
İşte orijinal Charlie’nin meleği Jaclyn Smith, aynı zamanda NYC’de güzel bir fuşya Hermès Kelly Bag. Her zaman çift denimin savaşçıların üniforması olduğunu iddia ettim.

Kendall Jenner
Hermès Birkin
Kendall Jenner kısa bir süre önce BFF Gigi Hadid ile Fred Segal’de satın aldı. Elbette küçük bir siyah Birkin getiriyor, ancak o kadife pantolon hakkında konuşalım. o katın yanı sıra. Los Angeles’ta bir milyon derece gibi değil mi? Bu, rahat sırılsıklam hendeklerin trend olması için mükemmel bir zaman değil.

Lottie Moss
Céline Phantom Bagaj Tote
İşte Lottie Moss, büyük kardeş Kate’in Cihazları X Net-a-Porter COACT’ı Londra’daki Chiltern Firehouse’da tanıtıyor. Güzel bir Bej Céline Phantom Bagaj Tote getiriyor. Lottie bir modelleme ajansı ile yeni imzaladı, A seviyelerini tamamladı, Cannes’a gitti ve okulunun Leavers’ın Küresine (aka balo) gitti. Lottie olmak için oldukça harika bir zaman.

Pamela Anderson
Saint Laurent Sac de Jour Bag
Saks aracılığıyla 2.650 $
Pam Anderson, cesur bir paparazzo tarafından Beverly Hills Doktor Ofisi’ni (arka kapıdan?) Terk etti. Ufacık bir küçük siyah aziz Laurent Sac de Jour getiriyor.

Paris Hilton
Chanel geleneksel flep çantası
İşte Paris Hilton, Siyah Patent Deri Chanel Geleneksel Flep ile LAX’ta yürüyen merdivenden çıkarken Paps’ın harika bir atış yapmasını sağlıyor. Asla değişir, Paris. asla değişme.

Rihanna
Dior Diorama Çantası
Ve haftanıza biraz Rihanna ile başlamayı sevdiğinizi anladığımız için, tam burada, aynı zamanda NYC’de ve henüz bir Dior Diorama ile. Ri-Ri son zamanlarda metalik Dior çantalarını gerçekten tercih ediyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *