Bu hafta, Chanel’in çantaları ünlü çanta tatlarına

0 Comments

hükmedmeye devam ediyor, ünlüler her zaman geleneksel kanatları ve sağlanan her türlü haftada, onları Chanel genç çocuk çantalarından çok daha fazla sevebilirler. Ancak pratik bir ay boyunca böyle bir hafta geçirmiştik. Tüm şeritlerin ünlüleri, bu noktada Chanel geleneksel kanatlarıyla neredeyse evlidir. Geleneksel bir flep satın almayı düşünüyorsanız, ilgili Supreme Bag kılavuzunu ve dünya çapında Yüce Maliyet Kılavuzu’nu incelediğinizden emin olun.

Elsa Hosk
Chanel geleneksel flep çantası
İşte Supermodel Elsa Hosk, aynı zamanda ve kara kapitone Chanel geleneksel flep ile Tribeca’da. Elsa’nın çok sayıda Chanel çantası var, aynı zamanda markayı pratik olarak sadece anlatabildiğimiz kadarıyla getiriyor gibi görünüyor.

Gwen Stefani
Chanel Shearling debriyajı
Gwen Stefani kısa bir süre önce Gastropub Messhall’ı Los Feliz’de oldukça geleneksel bir Gwen Stefani topluluğunda bıraktı. Herr Lagerfeld’in de onu aklınızda bulundurarak geliştirmiş olabileceği bir kesici Chanel getiriyor.

Jennifer Garner
Hermès Octagone Çantası
İşte geçen yıl keşfettiğim eğlenceli bir ünlü deseni: boşanmanızdan sonra kiliseye gitmek. İşte Jennifer Garner, Los Angeles’ta gençleriyle kiliseye gidiyor. Sadece birkaç mevsim boyunca olan çok sıradışı bir Hermès Octagone çantası getiriyor.

Jessica Alba
Jimmy Choo Rebel Crossbody Bag
Nordstrom aracılığıyla 585 $
Jessica Alba bu Jimmy Choo Crossbody’yi Craig’de yemeğe getirdi. Kısa bir süre önce Jessica Alba’nın ultra pratik, ekstra katlanabilen tasarımcı ayakkabı oyununa saygı gösterdim ve aynı zamanda dikkatinizi çekmek için bu şansı almak istiyorum.

Kate Upton
Bottega Veneta Messenger Çantası
Neiman Marcus aracılığıyla 1.450 $
Kate Upton kısa bir süre önce sevimli yavrularını LAX ile feribotla buldu. Oldukça düşkün olduğu siyah dokuma deri Bottega Veneta Messenger çantası getiriyor. Kate’in çok daha fazlasını Kate Upton’ın sayısız çantasında görebilirsiniz.

Paula Patton
Chanel geleneksel flep çantası
Geleneksel flepin bir dizi farklı boyut seçeneğinde mevcut olduğu anlaşılmalıdır. İşte aktris Paula Patton, geleneksel Chanel flebinin lüks kırmızı versiyonuyla LAX’e gidiyor. Bu özellikle karanlıkta alan için basittir.

Rosie Huntington-Whiteley
Céline Kemer Çantası
Rosie Huntington-Whiteley, Céline Kemer Çantasının itirazlarına ve onu kim suçlayabilir? Kemer torbası, Céline için bir uyuyan bir şey oluyor.

Sofia Vergara
Chloé Hudson çantası
SSENSE üzerinden 1.613 $
Sofia Vergara kısa bir süre önce (muhtemelen yarım mil uzakta bir çalı arkasından) Beverly Hills’in etrafında bir Taupe Chloé Hudson çantasıyla birlikte bulundu. Sofia’nın Sofia Vergara’nın sayısız çantasında çok daha fazla kapsamlı ve inanılmaz derecede üst düzey çanta koleksiyonunu görebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *