Gerçek Din Çantaları

0 Comments

Gerçek Din Leyla Torbası | Neiman Marcus aracılığıyla 758 $

Gerçek din, olağanüstü kotları için bir ev ismi haline geldi. Kotlar sinirli ve biraz batı hissine sahipler, ancak olağanüstü uygun ve hatası zor olan imza ceplerine sahip. Denim çizgilerinin başarısı ile True Din, el çantalarına dalmaya karar verdi. Gerçek din çantaları, daha önce Calvin Klein ve Tahari markaları için yaratılan on dört yıllık tasarım gazisi Leslie Hsu tarafından yaratılıyor. El çantası hattında ince elle boyalı pamuk ve İtalyan derileri seçti ve hafta sonu çantaları, hobos, el çantası, debriyajlar ve hepsi imza gerçek din at nalı logosuyla süslenmiş önemli zincirler içeriyordu. El çantası çizgisi denim çizgisine çok uyumludur; Bir tutam batı çekiciliği ile zarif bir rahat dokunuş eklemek.

Yarattığı çizgi ve ne tür bir kadının gerçek din el çantalarını taşıyacağı sorulduğunda, HSU cevap verdi ”Umarım gerçek din çantaları, dışarıdakilerden farklı bir çanta isteyen kadına hitap eder. Müthiş görünümlü çantalar denizinde, kendiniz hakkında orijinal bir stil ifadesi yapmak çok zor. Ama renk ve stil yoluyla, gerçek bir din çantasıyla kendiniz hakkında bir şeyler söyleyebilirsin. Bohemain şık bir dokunuşla, gerçek dinin stil duygusu ile sinonomu ile göz alıcı ve seksi. Çantaların giymesi kolay olmasını istiyorum, ama her zaman bir konuşma parçası. Umarım gerçek bir din el çantası giyen kadın, kendi tarzı hakkında söyleyecek özel bir şeyleri olan güçlü bir kadındır. Ve çoğu, umarım onu ​​seviyor! ”.

Şu anda, çantalar zaten Neiman Marcus Online’da mevcut ve dünya çapında büyük mağazalarda ve butiklerde taşınacak. Fiyatlar küçük deri ürünler için 58 $ ‘dan çantalar için 898 $’ a kadar değişecek.

Gerçek Din Josie Bag

Gerçek Din Serena Çantası

Gerçek din sisi çantası

Gerçek Din Stella Bag

Gerçek din winona çantası

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *