Daha az arayın: Delmiş deri

0 Comments

Normalde bu daha az mesaj arıyor, görünüşlerden biri diğerine çok açık bir şekilde yalvarıyor. Ultra lüks markalar bir fikir bulurlar ve daha sonra tüm orta menzilli markalar, teknik olarak ilk gelen çantaya sıçramak için eldeki nakit olmayabilecek müşterileri yakalamak için gelişen eğilim üzerinde dönüşümünü yapmak için acele ederler. Şaşırtıcı bir şekilde, bu, Christian Louboutin Maelita Bowler çantası (solda) ve Marc tarafından Marc Jacobs Tavi Piercing Taşıma Çantası (sağda) ile hiçbir şekilde değil. Aslında, aynı gün Saks’taki yeni gelenler sayfasında iki çanta geldi.

Delmiş deri, en pasif moda hayranlarının radarının altına uçan ve saplamalar ve küçük çapraz kanatlar gibi alfa trendlerinin yaptığı bir tür basın veya dikkat çekmeyen gelişen bir beta trendi gibi görünüyor. , çünkü onlar kadar her yerde bulunmadıkları için. Birçok editör ve moda tutkunları, en son moda haftalarında Pucci’nin delinmiş çantalarının hayranları gibi görünüyordu, ancak bu iki çanta vitrinin çok daha eğlenceli olduğu toplanan görünüm.

Donanım nispeten ince ve yarattığı toplantı iyi deri için müthiş bir vitrin, bu da beni biraz garip bir sonuca getiriyor: Daha uygun fiyatlı olanı daha çok seviyorum. Louboutin’in çantası, bu kadar büyük üst işlerle garip bir şekilde orantılı görünüyor ve deri şahsen biraz ince olabilir. Marka, daha büyük bir gövde ve daha küçük üst işlerle çok daha esnek bir görünüm seçmiş olsaydı, bu çanta harika olabilir.

Ancak Marc tarafından Marc Jacob seçeneği, tam olarak nasıl olduğu müthiş. Derin dokusu pürüzsüz görünüyor, ancak çok pürüzsüz değil ve sert görünmeden sahip olmayı başardığı hafif camlı görünümü seviyorum. Ayrıca, güçlü bir beta trendine sahip bu çantaya ek olarak, çapraz gövde şekli, herkesin dolap idealinde olması gereken bir şeklidir.

Christian Louboutin, Saks aracılığıyla 2195 dolara ulaşılabilir.
Marc tarafından Marc Jacobs tarafından Saks tarafından 348 $ karşılığında mevcuttur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *